بیماری سمیرا در سریال پرستاران - اسم بیماری سمیرا

چهارشنبه 11 مرداد 1396
17:16
sitenfun
0: تعداد بازدید

 بیماری سمیرا در سریال پرستاران - اسم بیماری سمیرا

در فیلم پرستاران بیماری سمیرا چه بود

 بیماری سمیرا در سریال پرستاران - اسم بیماری سمیرا

 بیماری سمیرا در سریال پرستاران

سمیرا با ایفای نقش الناز حبیبی یکی از کارکترهای سریال پرستاران است. سمیرا دانشجوی پرستاری است وی به علت بیماری از این رشته انصراف می دهد. بیماری سمیرا لوپوس است.

 اطلاعات بیشتر در باره لوپوس

سریال پرستاران در فصل دوم؛ فصل دوم سریال پرستاران به تهیه کنندگی داود هاشمی و کارگردانی مشترک علیرضا افخمی، محمودرضا تخشید و شهرام شاه حسینی به زودی از شبکه یک سیما  آماده پخش خواهد شد. در ادامه تصویری از عاطفه رضوی، لیندا کیانی، فاطمه گودرزی و دیگر عوامل سریال پرستاران را مشاهده می کنید.

 داستان سریال پرستاران: این سریال با هدف آشنایی مردم با جامعه درمانی و پزشکی کشور به خصوص دشواری های حرفه پرستاری تولید شده است و بر همین اساس، به زندگی خانوادگی این پرستاران نیز می پردازد و همچنین به دیگر فعالان کادر درمانی مانند پزشکان نیز توجه دارد؛ از این رو در این سریال 150 بازیگر حضور دارند که حداقل 30 نفر از آنها نقش های اصلی را ایفا می کنند. تصاویر سریال پرستاران بازیگران سریال پرستاران: از بازیگران این سریال می توان به فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، لیندا کیانی، الناز حبیبی، فریبا نادری، امین زندگانی، مهدی صبایی، سیاوش خیرابی، صفا آقاجانی، مریم یوسف، رضا توکلی، محمد عمرانی، اشکان اشتیاق، نسرین نکیسا، ایمان باقری، شهنام شهابی، شهرام قائدی و شهرام عبدلی اشاره کرد. عوامل سریال پرستاران عبارتند از: نویسنده: علیرضا افخمی، کارگردانان: علیرضا افخمی، محمودرضا...


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت فان - دانلود فیلم های جدید است. | طراح قالب: آوازک