نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | گلها و خلاصه

پنجشنبه 29 مهر 1395
12:46
sitenfun
0: تعداد بازدید

برچسپ ها:نتیجه بازی ب پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,خلاصه بازی  پرسپولیس و استقلال خوزستان,فیلم  پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,ترکیب  پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95, فیلم گل طارمی به استقلال خوزستان,ویدیو گل امیری بازی  پرسپولیس و استقلال خوزستان,کلیپ گل امید عالیشاه به استقلال خوزستان,گزارش بازی  پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95, پرسپولیس و استقلال خوزستان,خلاصه بازی, پرسپولیس , استقلال خوزستان , فوتبال,لیگ برتر ایران,بازی پرسپولیس امروز ,اخبار پرسپولیس ,نتیجه بازی امروز پرسپولیس,فیلم بازی  پرسپولیس و استقلال خوزستان ,ویدیو گلهای  پرسپولیس و استقلال خوزستان, بازی  پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,


نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | گلها و خلاصه


ترکیب احتمالی استقلال خوزستان برابر پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، نحوه بازی استقلال خوزستان نسبت به فصل قبل بسیار تغییر کردن است. پورموسوی بازی دفاعی و ضدحمله فصل قبل را از تیمش جدا کرده و یک بازی هجومی را جایگزین آن کرده است.
اما در بازی با پرسپولیس حکایت دیگری وجود دارد. تیمی که بسیار منسجم و با برنامه به زمین می رود و فوتبال بازی می کند.

ترکیب احتمالی پورموسوی در بازی فردا این گونه است:
گلر:
وحید شیخ ویسی
با توجه به مشکلات رافائل و اینکه شیخ ویسی عملکرد خوبی در این چند بازی داشته است، حضور وی در دروازه استقلال خوزستان قطعی به نظر می آید.

مدافعان:
دانیال ماهینی- محمد طیبی - عزت پورقاز- عقیل کعبی
ماهینی و کعبی به مانند بازی با ماشین سازی در کنار بازی می کنند تا با استفاده از قدرت نفوذ خود بازیکنان پرسپولیس را آزار بدهند.
حضور طیبی در پست دفاع آخر قطعی است و به نظر می آید پورموسوی در این بازی با توجه به اتمام محرومیت پورقاز و البته تجربه و شناختش نسبت به طارمی او را در کنار طیبی قرار بدهد. البته ابوالفضل اعلایی کاندید دیگر این پست است که شاید تنها کم تجربه بودنش او را از ترکیب دور کند.

هافبک ها:
میثم دورقی - فرشاد سالاروند- علی اصغر عاشوری
با توجه به خاصیت های هجومی استقلال خوزستان به نظر می رسد این تیم با سه هافبک دفاعی و دو هافبک طراح، بازی کند تا کار را برای مهاجمین راحت تر بکند.
حضور میثم دورقی در پست هافبک دفاعی قطعی است؛ اما بازیکنان دیگری چون سلمان بحرانی، حسین بهرامی، سیلوا ساکونی و ... می توانند در ترکیب حاضر باشند.

مهاجمان:
مهدی مومنی- حسن بیت سعید - رحیم زهیوی
مثلث استقلال خوزستان در اکثر بازی ها همین گونه بوده است و به نظر می رسد همان بازیکنان در این ترکیب حاضر باشند و تنها تغییری که شاید پورموسوی ایجاد کند، حضور زبیدی به جای مومنی در ترکیب خواهد بود.


برچسپ ها:نتیجه بازی ب پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,خلاصه بازی  پرسپولیس و استقلال خوزستان,فیلم  پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,ترکیب  پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95, فیلم گل طارمی به استقلال خوزستان,ویدیو گل امیری بازی  پرسپولیس و استقلال خوزستان,کلیپ گل امید عالیشاه به استقلال خوزستان,گزارش بازی  پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95, پرسپولیس و استقلال خوزستان,خلاصه بازی, پرسپولیس , استقلال خوزستان , فوتبال,لیگ برتر ایران,بازی پرسپولیس امروز ,اخبار پرسپولیس ,نتیجه بازی امروز پرسپولیس,فیلم بازی  پرسپولیس و استقلال خوزستان ,ویدیو گلهای  پرسپولیس و استقلال خوزستان, بازی  پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت فان - دانلود فیلم های جدید است. | طراح قالب: آوازک